Klacht: Geen leverin van goederen

Papkont op 12 april 2017 over NonStopPlayer in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 12 april 2017

Een klant heeft op 27 maart een mediaplayer aangeschaft via Facebook, met de belofte dat deze op 4 april geleverd zou worden. Tot op heden heeft de klant de goederen niet ontvangen, net als vele andere gedupeerden van het bedrijf Multimediaexpert te Waalwijk.

Mijn Klacht:

Ik heb op 27 maart een mediaplayer gekocht via FB en zou op 4 april geleverd worden zoals duizenden gedupeerden , het bedrijf heet MULTIMEDIAEXPERT TE WAALWIJK .

Gewenste Oplossing:

Geld terug en zo spoedig mogelijk

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NonStopPlayer

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NonStopPlayer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM