Klacht: Kapotte ampul voor verlichting

Zulal op 03 maart 2017 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Action
Status Open
Datum 3 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

İk heb gisterenmiddag bij action in Almelo van Goghplein ampüllen gehaald voor de verlichting en dit heb k gekregen één van de medewerkers. İk kom thuis en zie dat ik een kapotte ampül heb gekregen. İk ben vandaag met het kassabon teruggegaan en heb het verhaal verteld. İk ben niet op een klantvriendelijke maniet behandeld. İk ben beschuldigd dat ik eventueel de verlichting zelf heb kapot gemaakt en dat ik zelf de doos open moest maken om te controleren. Het is wel een beetje tegenstrijdig wat ze zeggen. Dus eigenlijk k moet de kwaliteit van Action gaan controleren, terwijl ze ook heel zeker vanuit gaan dat ik dat spul kapot heb gemaakt. İn plaats van een nieuwe te krijgen moest ik een nieuwe ampül weer gaan betalen. Het gaat mij niet om die ene euro wat ik moest betalen, maar meer om hoe ze met de klanten omgaan. Echt triest en dit was ook de laatste keer dat ik bij de action ben geweest.

Gewenste Oplossing:

Ze moeten eerst leren om ze met de klanten een gesprek moeten gaan voeren. İn plaats van hun te beschuldigen met iets wat ze eigenlijk niet hebben gedaan.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Action

9 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: https://www.action.nl/over-action/klanten-service/. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM