Klacht: Kasteel weg?!?!?!?

petergardien op 02 maart 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 2 maart 2017

Een kijker van RTL 4 uit zijn onvrede over het stopzetten van de uitzendingen van de verbouwing van een kasteel in Frankrijk. Hij mist het programma, dat volgens hem veel kijkers trok, en roept op tot het hervatten van de uitzendingen.

Mijn Klacht:

Waarom, waarom rtl4 zijn de uitzendingen van de verbouw van dat prachtige kasteel in Frankrijk verdwenen. De werkzaamheden van kasteel zijn nog lang niet klaar en ik mis het vreselijk. Eindelijk een serieus programma waar miljoenen graag naar kijken, is het afgelopen. Ik zeg, “opstarten de uitzendingen”!!!!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als rtl4 de uitzendingen weer opstart.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM