Klacht: Iedere keer problemen met inloggen

marjan1957 op 18 februari 2017 over Radar uitzending in de categorie Tv- en Radio programma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 18 februari 2017

Een gebruiker heeft herhaaldelijk problemen met inloggen op de website van Radar. Ondanks pogingen om het wachtwoord opnieuw op te vragen en zich opnieuw te registreren, blijft ze vastlopen omdat haar e-mailadres niet wordt herkend of al in gebruik is. Communicatie met de klantenservice levert geen oplossing, aangezien ze een lange lijst met mogelijke acties ontvangt zonder verdere hulp.

Mijn Klacht:

Al jaren problemen met inloggen, dan is het wachtwoord niet goed, vraag ik het op is het e-mailadres niet bekend, wil ik opnieuw registreren dan is het e-mailadres al in gebruik, kom er gewoon niet in en kan ze ook niet mailen want dan krijg ik een lange lijst met dingen die ik eventueel kan doen.

Gewenste Oplossing:

Als ik weer kan inloggen en de mensen daar kan bereiken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Radar uitzending

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Radar uitzending nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht marjan1957

9 jaren geleden - nog niet opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door marjan1957
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM