Klacht: Overlast van opstijgend vliegverkeer

VI0875 op 24 november 2016 over Eindhoven Airport in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 24 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al geruime tijd wordt er opgestegen boven kerkdorp Acht en bijna boven mijn huis.
Voorheen was dat alleen als de wind “verkeerd” staat.
Daar is nu geen sprake van en te pas en te onpas wordt voor de opstijgroute Acht gekozen. Mn als het maar even mooi weer is dan draaien de vliegtuigen om via Acht op te stijgen.
Er is sprake van enorme geluidsoverlast om van de stank nog maar niet te spreken.
Om 07.30 begint de ellende. Daarbij is de stijgroute ook pal boven de kern van Acht komen liggen.
En dit alles omdat omliggende gemeenten/wijken klachten hebben ingediend worden zij nu ontzien en is Acht de klos.
De wijk Acht lag er al voordat er burgerluchtvaart werd gestart. Mensen die nu klagen, zijn er gaan wonen terwijl er al burgerluchtvaart was.
Dat witsen ze dus van te voren !

Gewenste Oplossing:

Als het vliegverkeer niet meer opstijgt boven Acht muv gevaarlijke situaties (zoals "verkeerde wind").

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhoven Airport

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhoven Airport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM