Klacht: kassabon

Denegus06 op 23 november 2016 over Bart Smit in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bart Smit
Status Open
Datum 23 november 2016

Een klant van Bart Smit uit kritiek op de communicatie van het personeel met betrekking tot het kassabonnummer. Hij stelt dat klanten niet goed geïnformeerd worden over het ontbreken van de mogelijkheid om het kassabonnummer op winkans te controleren. De klant pleit voor betere instructies voor het personeel.

Mijn Klacht:

instueer u personeel juist en laat iedere klant weten dat u geen mogelijkheid biedt het kassabonnummer op winkans te kontroleren.

Gewenste Oplossing:

zie klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bart Smit

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bart Smit nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM