Klacht: Meer van de rekening gehaald

ovy op 16 november 2016 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 16 november 2016

Een gebruiker van Lexa.nl heeft geklaagd over een onduidelijke facturering. Ondanks de wens om gebruik te maken van een aanbieding van 6 maanden voor 4,99 euro, blijkt het totaalbedrag veel hoger uit te vallen, wat voor de klager, die van bijstand leeft, problematisch is. De klager geeft aan alleen de aanbieding van 4,99 euro te willen en niet de extra kosten.

Mijn Klacht:

Ik wou gebruik maken van de nieuwe aanbieding 6 maanden voor 4.99
Nu zie ik dat ik veel meer moet betalen. En hier ben ik niet blij mee en kan het ook niet betalen. Leef namelijk van de bijstand.
Er zal wel wat extra bij zitten maar dat wil ik niet. Ik wil alleen maar die van 4.99 voor een half jaar.

Gewenste Oplossing:

Dat er geluisterd wordt naar wat ik aan geef. En er niet zelf iets bij boeken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lexa.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lexa.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM