Klacht: geen krant

buinen op 16 augustus 2016 over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 16 augustus 2016

Een klant van Mediahuis Noord, uitgever van het Dagblad van het Noorden, heeft geklaagd over het niet ontvangen van de krant. De klant waardeert het lezen van de krant in de ochtend en is teleurgesteld dat deze niet is bezorgd.

Mijn Klacht:

heerlijk smorgens mijn krant lezen en nu is hij niet bezorgd

Gewenste Oplossing:

gebeurt wel eens vaker maar verder ben ik tevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM