Klacht: 3 in 1 pods niet opgelost

Xmrt op 18 juni 2016 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 18 juni 2016

Een klant heeft ervaren dat de Ariel 3 in 1 pods niet goed oplosten tijdens het wassen, wat resulteerde in plastic resten op zijn shirt. Dit heeft geleid tot de noodzaak om het shirt weg te gooien. De klant verzoekt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Bij mijn laatste wasje schrok ik van het resultaat na het wassen. Ik kwam er achter dat de Ariel pod niet goed was opgelost en het plastic kreeg ik niet meer van mijn shirt af, deze kan ik nu weggooien. Dit hoort natuurlijk niet te gebeuren.
Ik zie graag een oplossing tegemoed.

Gewenste Oplossing:

Als Ariel met een goede oplossing of vergoeding komt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM