Klacht: Prijsvermelding

Hellen25 op 08 april 2016 over COOP in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf COOP
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 8 april 2016

Een klant van Coop De Klencke in Zuidlaren ervaart herhaaldelijk problemen met prijsverschillen tussen de schapprijs en de gescande prijs bij de kassa, wat leidt tot ongemak en langere wachttijden. Daarnaast mist de klant een herinnering voor het gebruik van de klantenkaart bij de kassa, wat resulteert in het missen van kortingen op aanbiedingen. Deze ervaringen zorgen ervoor dat de klant de winkel liever vermijdt.

Mijn Klacht:

Ik woon vlak bij de Coop De Klencke te Zuidlaren. Echter ik ga niet graag naar deze winkel.
Het is me verscheidene keren voorgekomen dat ik een product koop en thuis er achter kom dat de gescande prijs bij de kassa hoger is dan de prijs bij het product. Het gaat hier dan niet om aanbiedingen. Als ik het bij de kassa door heb, zeg ik het. Echter dat is een heel gedoe, met langere wachttijden voor de overige klanten.
Ook vind ik het erg jammer dat bij de kassa niet gevraagd wordt naar de klantenkaart. Ik vergeet vaak dat ik een aanbiedingsartikel koop dat alleen met de klantenkaart telt. Dit staat wel bij het product, echter een reminder bij de kassa vind ik wel klantvriendelijk.
Dan ben ik als ik thuis ben wel flauw als ik weer te veel heb betaald. Daarom vermeid ik de Coop.

Gewenste Oplossing:

Het zou helpen als alle kassiers vragen of de klanten een klantenkaart hebben (zo werkt AH ook)
Extra controle op verschil in prijs bij het artikel en de kassa.
Als het onverhoopt toch niet goed geprijsd is of ik toch de klantenkaart ben vergeten te laten scannen, makkelijker terug kunnen gaan naar de winkel: begripsvollere reactie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over COOP

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over COOP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer