Klacht: Pakket niet bezorgd, geen reactie van Kiala

trawant op 01 april 2016 over Kiala in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kiala
Status Open
Datum 1 april 2016

Een klant van Kiala heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice, maar ontvangt geen reactie. Het pakket, dat op 22 maart zou zijn afgeleverd, is op 1 april nog steeds niet bezorgd, wat leidt tot frustratie en het gevoel van opgelicht te worden. De klant overweegt verdere stappen te ondernemen en raadt anderen af om met Kiala te versturen.

Mijn Klacht:

Vandaag mijn 3e bericht binnen twee dagen aan de klantenservice van Kiala gestuurd. Wat een prutsbedrijf. Er wordt gewoon niet gereageerd! Noch via mail of telefonisch. Pakket is op 22 maart afgeleverd en nu ( 1 april) nog steeds niet bezorgd. Ik krijg het gevoel opgelicht te worden, weet trouwens ook niet of de schade vergeod wordt als het pakket onder water blijft.
NOOIT iets met Kiala versturen, ik ga er werk van maken..!

Gewenste Oplossing:

Als het pakket zsm bezorgd wordt op het betreffende Kiala punt!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kiala

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kiala nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM