Klacht: pods

Rianne1A op 26 februari 2016 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 26 februari 2016

Een consument heeft problemen ervaren met Ariel pods, waarbij het oplosbare zakje niet volledig oplost tijdens het wassen. Dit heeft geleid tot het achterblijven van het zakje in de kleding, wat als vervelend wordt ervaren. De consument heeft dit probleem meerdere keren ondervonden.

Mijn Klacht:

Ik heb ariel pods geprobeerd op verschillende tempraturen maar het zakje wat normaal oplost waar het wasmiddel in zit is al meerdere malen in de was blijven zitten en in de kleding gedroogd. Heel vervelend en was al aantal keer dat ik het achteraf pas heb gezien en nu ook begrijp waar het vandaan komt.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat mijn onkosten worden vergoed heb verschillende kleding stukken weg moeten doen omdat het helemaal opgedroogd was en de koste van de wasmiddel heb 3 dozen staan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM