Klacht: app van programna weet ik veel

RIMCO weppelink op 21 februari 2016 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 21 februari 2016

Een gebruiker uit zijn onvrede over de app van het programma "Weet Ik Veel", die tijdens de pauze van de uitzending stopte. Hij vond het vervelend dat dit gebeurde terwijl de vragen goed verliepen en betreurt de onderbreking.

Mijn Klacht:

De app van weet ik veel ging door in de pauze in de uitzending … sorry dat ik het zeg maar ging juist lekker met de vragen en dan gebeurt dit ik betreur dat ten zeerste.

Gewenste Oplossing:

Jomen jullie maar met iets

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM