Klacht: Klacht over personeelslid

Yasemin Akgul op 17 januari 2016 over Tupperware in de categorie Handelsondernemeing

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Tupperware
Status Open
Datum 17 januari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik en mijn vriendinnen hebben producten gekocht van mevrouw Sakine Ascipinar

Mevrouw Ascipinae, wilde vervolgens weer een tupperware party bij mij houden. Mijn vriendinnen en ik hebben momenteel geen interesse in een tupperware party. Dit ik heb ook netjes vermeld bij mij mevrouw Ascipinar en vervolgens vriendelijk verzocht of zij ons gekochte producten kan brengen.

Twee vriendinnen van mij hebben al vooraf betaald

Mevrouw Ascipinar is zo brutaal geweest door mij te bedreigen met het niet brengen van de producten ivm afzegging van de tupperware party.

Deze gesprekken zijn reeds opgeslagen op whatsapp. Ik ben ook bereidwillig om deze gesprekken te tonen.

Gewenste Oplossing:

Als de producten worden geleverd

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tupperware

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tupperware nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM