Klacht: Betreft de Harry Potter films.

Jil Janssen. op 24 december 2015 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 24 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste sbs6,

Hoewel het al zeer betreurenswaardig is dat Harry Potter and the halfblood prince niet is uitgezonden.
Vind ik het ook zeer jammer dat het nieuws en shownieuws ertussendoor komt. Niet omdat ik niet geïnteresseerd ben in het nieuws, maar omdat de programmering in de de tv gids van de tv zelf niet klopt. Hier staat een krap half uur voor het nieuws en shownieuws, en omdat het te laat wordt neem ik het laatste deel van Harry Potter op. maar shownieuws loopt in de opname zo’n 25 minuten uit waardoor het einde van Harry Potter niet kan worden opgenomen.

Ik heb er dus geen probleem mee dat het nieuw wordt uitgezonden, maar zorg dat de lengte hiervan dan wel klopt in de gids om dit soort jammere dingen te voorkomen. En een deel niet uitzenden is zeer jammerlijk.

Vriendelijke Groeten, Jil Janssen.

Gewenste Oplossing:

sbs 6 heeft altijd zeer goede films, maar het zou fijn zijn als de tijdsbeschrijving van de gids ook daadwerkelijk klopt met wat er op tv komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM