Klacht: Zwarte tulp begint te vroeg

Vera1982 op 11 oktober 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 11 oktober 2015

Een kijker van RTL 4 ervaart frustratie omdat de serie "Zwarte Tulp" eerder begint dan de aangekondigde tijd van 21.30 uur. Ondanks het op tijd inschakelen van de televisie mist de kijker regelmatig het begin van de aflevering, wat als zeer irritant wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Elke keer weer mis ik het begin van zwarte tulp.. Het begint veel eerder dan 21.30. Vandaag zette ik expres mijn tv 3 minuten eerder op RTL 4 en alsnog mis ik het begin.. Echt super irritant! Normaal is RTL4 altijd te laat met de programmering, maar met zwarte tulp moet het opeens te vroeg zijn.

Gewenste Oplossing:

Zodra het programma gewoon op de normale afgesproken tijd begint. Zelfs liever te laat begint dan te vroeg...

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM