Klacht: laatste aflevering under the dome

Bram Knegt op 22 september 2015 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 22 september 2015

Een kijker van SBS 6 heeft geklaagd over de laatste aflevering van "Under the Dome", die onverwacht op dinsdagavond om 23:00 uur werd uitgezonden. Hierdoor kon de aflevering niet worden opgenomen, wat leidde tot frustratie omdat de kijker niet weet hoe het verhaal eindigt. De klacht richt zich ook op de beslissing om drie afleveringen op één avond uit te zenden.

Mijn Klacht:

Dan programeer je je recorder om under the dome op te nemen en dan zit het het op dinsdagavond te kijken zie je opeens dat het slot om 2300 uur wordt uitgezonden. DUS NIET OPGENOMEN. nu weten we dus niet hoe het afloopt. Waarom 3 afleveringen op 1 avond.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik de laatste aflevering op dvd kan krijgen zodat we deze kunnen zien.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM