Klacht: Aanbakken tulbandvorm

ontevreden Henk op 17 september 2015 over Tupperware in de categorie Handelsondernemeing

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tupperware
Status Open
Datum 17 september 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben bij de consulent een Tupperware tulband vorm terug gebracht omdat de hele bovenkant telkens vast blijf zitten, (zie bijgevoegde foto). Na een langere periode bracht zij hem terug met een briefje erbij, “garantie-retourbon”, waarop staat dat er geen materiaal- of fabrieksfout is geconstateerd. Toch is gelijk bij de eerste keer weer gebruiken de volgende tulband weer eens mislukt. Wij hebben deze klacht al een aantal keren doorgegeven met als eindresultaat het geen als boven beschreven.
Graag zouden wij die levenslange garantie van jullie nu eens in werking zien gaan op dat mijn vrouw weer met plezier een lekkere tulband kan gaan maken die netjes uit de bakvorm komt.

Gewenste Oplossing:

Wij gebruiken verder meerdere producten van Tupperware waar wij, tot nu toe, wel tevreden over zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tupperware

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tupperware nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM