Klacht: Niet openen

Mari-anne66 op 14 september 2015 over Zynga in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zynga
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 14 september 2015

Een gebruiker van Zynga ervaart problemen met het openen van markten in het spel, waardoor hij geen aankopen of verkopen kan doen. Daarnaast ondervindt hij regelmatig verbindingsproblemen met Facebook, wat zijn speelervaring negatief beïnvloedt.

Mijn Klacht:

Ik kan al dagen de markten niet openen dus kan niks kopen en verkopen want mijn kraam opent ook niet.dus haalmop deze manier nooit evenementen.ook maakt hij vaak geen verbinding met facebook

Gewenste Oplossing:

Als ik weer normaal kan spelen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zynga

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zynga nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM