Klacht: aanmaning

vlugt54 op 03 juni 2015 over Intrum in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Intrum has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Op 5 juni 2015 per e-mail afgehandeld.

Bedrijf Intrum
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 3 juni 2015

Een consument ontving een aanmaning van Intrum voor een onbetaalde factuur, maar de aanmaning bevatte geen bedrijfsnaam of datums van de openstaande factuur. Daarnaast werd de bijlage als spam gemarkeerd door de spamfilter, met de waarschuwing dat deze mogelijk een Trojaans paard bevatte. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

aanmaning naar aanleiding factuur die niet betaald zou zijn, geen bedrijfsnaam van openstand factuur of data, SPAM, als ik de bijlage wil openen krijg ik een melding van mijn spamfilter dat het om het Trojaanse paard gaat

Gewenste Oplossing:

intrum justitia laten ophouden met spookmails te sturen, ben hier niet van gediend

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Intrum over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Intrum in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Intrum een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Intrum

Heeft op 05 juni 2015 om 11:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM