Klacht: Fut 15 gamesessie start niet op Fut wordt uitgelogd

turbopas op 10 mei 2015 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 10 mei 2015

Een gebruiker van EA Games ervaart problemen met het opstarten van een gamesessie in FIFA 15, specifiek in het FIFA Ultimate Team. Na het inloggen en het selecteren van een team verschijnt de melding dat er problemen zijn opgetreden, waarna de gebruiker wordt uitgelogd. Dit probleem is recent ontstaan, terwijl er eerder geen complicaties waren.

Mijn Klacht:

Na inloggen in fifa ultimatum team in fifa 15 start na selectie van het team de gamesessie niet op. Ik krijg de melding ER ZIJN PROBLEMEN OPGETREDEN BIJ HET STARTEN VAN UW GAMESESSIE PROBEER HET NOG EENS. Als ik hierna dit nogmaals probeer wordt Fut uitgelogd. Eerder geen problemen, 3 dagen geleden ontstaan.

Gewenste Oplossing:

Indien zo spoedig als mogelijk opgelost wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM