Klacht: ventilatie vliering en badkamer

OldeBeere@9753 op 20 april 2015 over Actium Wonen in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 20 april 2015

Een huurder heeft bij Actium Wonen verzocht om de plaatsing van dakvensters in de badkamer en op de vliering voor betere ventilatie. De verhuurder biedt aan om dit tegen een huurverhoging van 6,42 euro per maand te doen, of de huurder kan het zelf regelen, wat de huurder niet accepteert. De huurder is van mening dat de verhuurder verantwoordelijk is voor adequate ventilatie in de ruimtes.

Mijn Klacht:

Goedemiddag Meneer Mevrouw,

Ik heb bij de heer de Zoete aangegeven om een dak venster te plaatsen in de badkamer en op de vliering.{ tot 2 keer toe }
De heer de zoete zegt tegen mij dat de dakvensters geplaatst kunnen worden door mij zelf{kosten voor mij} of door ACTIUM tegen huur verhoging van 6.42 euro per maand.
Hier ben ik het niet mee eens, de verhuurder behoort te zorgen dat de beide ruimtes, genoeg worden geventileerd.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als de beide ruimtes op kosten van ACTIUM voorzien worden van een dak venster.
Er is niet genoeg ventilatie {schimmel vorming}, na de eisen van nu mag dit helemaal niet.

Ik zie uw antwoord met belangstelling tegemoet.

Met vriendelijke groet,

Henk Kiers
Van Nootenstraat 15
7981 DH DIEVER

Alle klachten die gemeld zijn door OldeBeere@9753
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM