Mijn Klacht:
Op 13 april 2015 is er een pakketje naar mij toegezonden, hier heb ik ook de bevestiging van. Het pakketje kun je volgen op de website van DHL. Doordat ik het pakketje vandaag ook niet heb ontvangen, ben ik op de site gaan kijken om te kijken hoever het pakketje was.
Nu staat er dat het pakketje vandaag (16-04-2015) afgeleverd zou zijn om 12:12 u. Maar dit is helemaal niet het geval.
Wij zijn de hele dag thuis geweest en geen bezorger gezien. Voor de zekerheid zijn we langs de buren geweest om te vragen of zij het pakketje misschien hadden gekregen. Ook dit is niet het geval.
Het kan niet zo zijn dat het pakketje zomaar verdwijnt.
Gewenste Oplossing:
Ik zal tevreden zijn wanneer dit word opgelost. Dat ik mij pakketje krijg of mijn geld terug krijg (wat ik voor het geen wat er in zit heb betaald).

