Mijn Klacht:
Ik heb 1.5 jaar geleden een glazendoek gekocht bij Tupperware van 40 bij 40 cm. Volgens voorschriften gewassen en gedroogd en hij is gekrompen tot 35 bij 36,5 cm. Het rasterpatroon klopt ook niet meer.
Terug gegaan naar de consulente en zij heeft mij niet verder geholpen. Naar een andere consulente gegaan en zij heeft mij ook niet verder geholpen.
Uiteindelijk naar Tupperware zelf gemaild waarna zij mij terug belden, maar ik werd afgescheept met de opmerking dat iedereen een keer een wasfout maakt. Ik werd gewoon niet geloofd. Zij vonden het ook vreemd dat ik pas na 1.5 jaar hun benaderde. Maar omdat de consulenten mij zouden helpen ging hier al snel wat tijd overheen.
Verbijsterd hing ik op, maar kon niet accepteren dat ik zo afgewimpeld was. Ik belde terug en wilde een klacht indienen over de manier waarop ik behandeld ben en over het feit dat ik niet geloofd werd. Ik kreeg een leidinggevende aan de telefoon en ook zij geloofde mij niet. Haar dochter had ook een keer zo’n wasfout gemaakt. Ik werd doorverwezen naar een algemene klachtensite.
Mijn man belde later op om aan te geven dat hij dit antwoord niet accepteerde en zei dat hij stappen ging ondernemen. Hem werd verteld “dat moet je lekker doen dan”.
Gewenste Oplossing:
Excuses voor de slechte behandeling en een nieuwe doek.

