Klacht: onbetaalde incasso

semlevi op 04 maart 2015 over EDR Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
EDR Incasso has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Klager geeft aan stukken te willen ontvangen inzake de openstaande vordering. Deze stukken zijn reeds aan de klager toegezonden. Ook geeft de klager aan een onplezierig gesprek te hebben gehad met één van onze medewerkers. Wij betreuren het dat klager...

Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 4 maart 2015

EDR Incasso heeft een klant geïnformeerd dat Proassist een automatische incasso voor een telefoonverzekering niet heeft kunnen uitvoeren. De klant vroeg om uitstel om zijn administratie te controleren, maar kreeg te horen dat betaling binnen de gestelde termijn noodzakelijk is. Daarnaast kon de klant geen bewijsstukken ontvangen van de vermeende onbetaalde factuur, en Proassist weigert verder contact over deze kwestie.

Mijn Klacht:

Volgens EDR heeft Proassist een automatische incasso voor een telefoon verzekering niet af kunnen schrijven op 15-03-2012.
Zojuist contact opgenomen met een medewerker van EDR of ik eventueel wat respijt kan krijgen om mijn administratie door te nemen of dit daadwerkelijk het geval is,het antwoord is nee…….ik MOET binnen het termijn het bedrag overmaken.
Mijn vraag aan de medewerker of ik de bewijsstukken kan ontvangen dat de betaling daadwerkelijk niet is voldaan binnen hun betalingstermijn is niet mogelijk.
Ik heb nu nog zeven dagen om het bedrag te voldoen anders volgen er extra kosten……ook wil Proassist er met mij geen woord over wisselen en moet alles uitzoeken/oplossen met EDR terwijl Proassist in bezit is van de zogenaamde onbetaalde factuur.
Die zelfde onbetaalde factuur moet EDR uiteraard ook hebben anders kunnen zij mij toch geen incasso zenden?
Maar uit mijn vraag aan hun of ik die stukken kan ontvangen blijkt dat zij die niet hebben en op moeten vragen bij Proassist.

Gewenste Oplossing:

Inzage in de bewijsstukken dat ik daadwerkelijk de betaling niet verricht zou hebben en anders kwijtschelding van deze incasso inclusief schriftelijk akkoord/bewijs dat ik het bedrijf Proassist niks meer schuldig ben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar EDR Incasso over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door EDR Incasso in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat EDR Incasso een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

EDR Incasso

Heeft op 02 april 2015 om 14:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klager geeft aan stukken te willen ontvangen inzake de openstaande vordering. Deze stukken zijn reeds aan de klager toegezonden. Ook geeft de klager aan een onplezierig gesprek te hebben gehad met één van onze medewerkers. Wij betreuren het dat klager dit gesprek als onplezierig heeft ervaren.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM