Klacht: Geen service bij kapotte bank

Jsmits op 24 februari 2015 over Profijtmeubel in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Profijtmeubel is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Meubelwinkels
Status In behandeling
Datum 24 februari 2015

Een klant van Profijtmeubel heeft op 21 januari 2015 een servicemedewerker laten komen om een kromme hoekbank te inspecteren. Na de afspraak werd beloofd dat er snel contact zou worden opgenomen over een oplossing, maar na enkele weken zonder nieuws heeft de klant opnieuw contact opgenomen, waarbij de klacht opnieuw werd doorgestuurd naar de leverancier. Na het verstrijken van de aangegeven termijn zonder reactie, heeft de klant opnieuw om opheldering gevraagd.

Mijn Klacht:

21-01-2015 is iemand van de service langs gekomen om naar onze bank te kijken. Deze hoekbank, die door jullie geplaatst is, is namelijk krom. De man die hiervoor langs kwam nadat we hierover gebeld hadden, heeft hier naar gekeken en een foto gemaakt. Hij gaf aan dat we z.s.m. gebeld zouden worden voor een oplossing (waarschijnlijk een korting of een nieuwe bank gaf hij aan).

Omdat wij enkele weken later nog niets hadden gehoord namen wij contact op met de service-desk met de vraag hoe het ervoor stond. Hierop kregen wij 9 februari de mail dat mijn reclamatie zou worden doorgestuurd naar de leverancier en wanneer wij binnen 10 dagen niets hoorden we dit onmiddellijk moesten laten weten. Omdat we na 10 dagen nog altijd niets hadden gehoord heb ik dit doorgegeven met de vraag of ik gebeld kon worden. Hierop kreeg ik vandaag reactie, dit was echter wederom dezelfde mail over het doorgeven van mijn reclamatie.

Ook heb ik naar de winkel in Breda gebeld, waar wij de bank hebben gekocht. Zij beloofde ons dat wij gebeld zouden worden door de servicedesk. Zij konden zelf ook niets betekenen verder. Wat ik raar vind aangezien ik bij hun een bank heb gekocht. Dit is dus niet gebeurd, we krijgen weer een standaard mail. Wat ook niet fijn is dat er geen telefoonnummer is van de service-desk. Hierdoor blijft het bij onpersoonlijke mails in plaats van dat je iemand aan de lijn hebt om voor beiden partijen opheldering te scheppen.

Ik vind deze gang van zaken zeer merkwaardig. Wij hebben een bank en stoelen gekocht waar wij veel geld aan hebben besteed. Zowel de bank als de stoelen waren niet in orde. De stoelen waren gelukkig een week later al gemaakt door een monteur. Maar de bank blijft maar duren. Eerst zijn de producten kapot die we bij u hebben gekocht en vervolgens moet ik veel tijd erin steken om een oplossing te vinden.In eerste instantie is het ook hun fout dat ze een kromme bank leveren, dan lijkt het me gepast dat ze er energie in steken om met een oplossing te komen. In plaats van dat ze contact met ons op nemen en uitleg geven krijgen we constant een standaard-mail. Er zou voor een oplossing gezocht worden, maar dat gebeurd simpelweg niet.

Gewenste Oplossing:

Ik denk dat het goed is dat profijtmeubel met een voorstel komt waarin ze ons tegemoet komt voor de de kromme bank en het feit dat ik er meerdere malen zelf achter een oplossing moet gaan terwijl jullie toegezegd hadden ons te bellen met een oplossing. de vergoeding ter hoogte van 50 - 60 % procent van de kosten van de bank lijkt me redelijk.
Dit, omdat zowel de stoelen als de bank niet goed waren en dat de service niets van zich laat horen. Ook hebben we nog eens meer betaald voor het plaatsen van de bank, wat achteraf niets heeft opgeleverd. We hebben veel tijd en energie gestoken om het op te lossen en hebben ook thuis moeten blijven voor de monteur die langs komt. Dit is geen probleem, als het dan ook tenminste wat uit maakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Profijtmeubel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Profijtmeubel in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM