Klacht: Ongepaste benadering

Miriam Sewalt op 22 december 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 december 2014

Een klant heeft een brief ontvangen van het Algemeen Dagblad, waarin op een onpersoonlijke manier om geld wordt gevraagd. De klant vindt deze benadering ongepast en weinig stimulerend om het abonnement opnieuw te overwegen. Hij verwacht een passende reactie op zijn klacht en hoopt dat dergelijke ongewenste benaderingen in de toekomst worden vermeden.

Mijn Klacht:

Vanmorgen lag bijgaand briefje op de deurmat. Erg ongepast en weinig stimulerend om het AD nogmaals te proberen of te kopen.

Er wordt om een zeer onpersoonlijke manier om geld gevraagd terwijl de vezorgen nog nooit aan de deur is geweest met een kaartje.

We gaan hier dan ook zeker geen opvolging aan geven. Ik verwacht een passende reactie op deze klacht en ga er van uit dat dergelijke ongwenste benaderingen niet meer voorkomen:

Met verbazende groet,

Rob van Lier, mede namens partner ,mevrouw Sewalt.

Gewenste Oplossing:

Een persoonlijke reactie op de omschreven klacht. Verder laat ik de passende oplossing aan het AD over.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM