Mijn Klacht:
De slechte service van het DHL callcenter is bijzonder. Op de vraag waarom mijn pakket niet bij de buren bezorgd was krijg ik de volgende verschillende antwoorden:
– Het had bij de buren bezorgd moeten worden. We gaan interne maatregelen nemen.
– U moet opnieuw verzendkosten betalen. Dus geen interne maatregelen.
– Het had niet bij de buren bezorgd moeten worden. Dus geen interne maatregelen.
Ik heb vervolgens de klantenservice gebeld. Krijg ik Chantal aan de lijn die niet luistert. Vraag ik naar een leidinggevende wil ze die niet aan de telefoon geven.
Spreek ik via een andere medewerker de leidinggevende, beloofd deze mij de zaak uit te zoeken. Ik hoor vervolgens 2 weken niks. Ik mail weer en Rafelle zegt dat ik de leidinggevende niet kan spreken. Daarnaast zegt ze dat ik reeds eerder haar leidinggevende niet heb gesproken zonder het na te checken. DHL kan niks voor de klant betekenen zegt ze.
Ik heb betaald voor een service die niet gelevert is. In plaats van service, krijg ik de ene na de andere vreemde reactie van DHL. Ik vind de reacties van DHL rounduit onbeschoft.
Gewenste Oplossing:
Tenminste de verzendkosten terug. Uitleg van de leidinggevende wat er gebeurd is. En een voorstel hoe men het klantenservice beter gaat opleiden.

