Klacht: Proefabonnement

[email protected] op 24 november 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 24 november 2014

Een klant heeft een proefabonnement voor het Algemeen Dagblad afgesloten, maar heeft tot nu toe geen enkele krant ontvangen. Daarnaast ontving de klant een groot aantal bevestigingsmailtjes en werd er meerdere keren gebeld met de vraag of de krant beviel, waarbij geprobeerd werd een vast abonnement aan te bieden.

Mijn Klacht:

Een aantal weken geleden heb ik een proefabonnement afgesloten voor het AD. Dit begon al fout want ik kreeg de hele avond en nacht totaal 65 bevestigingsmailtjes. 5 november en vandaag werd ik gebeld of de krant goed is bevallen en natuurlijk proberen een vast abonnement aan te smeren.
Een aantal maanden geleden heb ik voor een euro ook een proefabonnement voor een paar weken afgesloten.

Ik heb tot op heden geen enkele krant ontvangen.

Gewenste Oplossing:

In iedere geval excuses.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Nog steeds geen reactie gehad. Staat niet erg netjes tegenover eventuele nieuwe klanten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM