Klacht: Het bedrijf geeft geen gehoor aan mijn stopzettingsverzoek

Ali.Akbar op 19 oktober 2014 over Splendid club in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Splendid club has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 19 oktober 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Hierbij wil ik graag een klacht tegen het bedrijf Spelendidclub.nl indienen. Het gaat om slechte werkwijze en slecht te word staan van hun medewerkers.

Zij zetten geen emailadres op hun website om ons verzoek ook via email naar hen te kunnen versturen.

Op een verzonden brief met gewone post wordt niet gereageerd en er wordt geen ontvangstbevestiging verzonden.

Men moet alleen aangetekend post naar dit bedrijf versturen.

Telefonisch contact met het verzoek om vervolg boeken series te stoppen wordt niet geaccepteerd en men moet dit alleen via de brief kenbaar te maken.

Ik heb ook brief verzonden, maar zij weigeren dat zij mijn brief ontvangen hebben en om deze redenen versturen ze meer boeken naar de klant met het verzoek om te betalen.

Klant kan niet de boeken retourneren, een verzonden serie boeken moeten in ieder geval betaald worden.

Ik heb klacht tegen deze werkwijze.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dit bedrijf haar werkwijze verandert en ook een beetje respect toont aan de rechten van de klant.

Waarom moet klant geen recht hebben om het product te kunnen retourneren?

Waarom moet klant zijn verzoek niet via de telefoon of email kunnen verzenden?

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Splendid club

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Splendid club over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Splendid club nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten