Klacht: borg terug geven

matthijs1980 op 16 oktober 2014 over Oostappen Vakantieparken in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Het bedrag was reeds overgemaakt bij deze sorry voor het ongemak

Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 16 oktober 2014

Na een weekendverblijf op Oostappen Vakantieparken heeft de klager een borg van 200 euro betaald, maar na 10 werkdagen was het bedrag nog niet teruggestort. Na herhaaldelijk contact met het park, waarin werd aangegeven dat er een reorganisatie gaande was, heeft de klager na anderhalve maand nog steeds geen terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Wij zijn 31 augustus een weekend weg geweest naar het vakantiepark van opstappen. Er word een borg gevraagd van 200 Euro en die hebben wij netjes voldaan. Na het weekend vertellen zij dat het 10 werkdagen duurt voordat wij het geld weer op onze rekening kunnen verwachten. Na 10 werkdagen zijn wij gaan bellen waar het geld bleef. Wij kregen te horen dat zij bezig zijn met een reorganisatie en dat het zo snel mogelijk word gestort. Wij hebben nu meerdere keren gebeld naar het park en na anderhalve maand hebben wij ons geld nog niet terug.

Gewenste Oplossing:

Als ons geld weer op onze rekening staat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oostappen Vakantieparken in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oostappen Vakantieparken een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oostappen Vakantieparken

Heeft op 03 november 2014 om 16:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het bedrag was reeds overgemaakt bij deze sorry voor het ongemak

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM