Klacht: oproep aan alle benadeelden van infurn-living design europe designfurn etc.etc

flossita op 20 augustus 2014 over infurn.com in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf infurn.com
Status Open
Datum 20 augustus 2014

Een gebruiker roept andere benadeelden van infurn.com op om hun niet-geleverde maar wel betaalde bestellingen te melden bij Consuwijzer. Hij benadrukt dat een grotere hoeveelheid meldingen kan leiden tot een handhavingsverzoek van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).

Mijn Klacht:

ik wil iedereen vragen een melding te doen van zijn of haar niet geleverde maar wel betaalde bestelling bij CONSUWIJZER dit is het voorportaal van de autoriteit consument &markt hoe meer mensen zich melden des te meer reden voor het ACM voor een handhavings verzoek. gewoon DOEN!

Gewenste Oplossing:

dat er een einde komt aan de praktijken van deze internet fraudeurs en wij als gedupeerden ons geld teruggestort krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over infurn.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM