Mijn Klacht:
Samen met een vriendin hadden wij 3 dagen Parijs ‘gewonnen’ via vakantieveilingen. Zo zijn we ook bij Slangenreizen beland. Onze opstapplaats was in Amsterdam om 5:30 uur. De bus was op tijd, maar dat kwam omdat wij de tweede opstapplek waren na Utrecht. Vervolgens reden wij naar Den Haag, Rotterdam, Den Bosch en Stein (Limburg) om iedereen op te halen. Breda hoorde daar ook tussen te zitten, maar volgens de buschauffeur stond daar niemand te wachten. Doordat wij door al die steden mensen op moesten halen hadden we al een beetje vertraging opgelopen. Eenmaal in Stein aangekomen, bleek dat er twee mensen mistte. Er was inmiddels een andere buschauffeur die ons ook naar Parijs bracht. Paar keer al gebeld naar de mensen die we nog mistte, werd niet opgenomen. Iedereen uit de bus boos, want waarom zou je nou je bus naar Parijs missen? Toch werd de telefoon nog opgenomen, ze zouden er over een kwartier zijn. Iedereen kon dus nog even plassen bij van der Valk (de wc in de bus was kapot). Maar toch begonnen de irritaties op te lopen, door al de vertraging die we al hadden opgelopen. Iets over half 11 kwamen ze dan eindelijk aan. Bleek dat ze gewoon optijd bij de opstapplaats in Breda stonden, maar dat de buschauffeur hun vergeten was, omdat ze niet op de lijst stonden. Ze zijn dus vanuit Breda zo snel mogelijk naar Limburg gereden. Eindelijk kon de reis naar Parijs beginnen, dachten we. Gelijk al op de snelweg stonden we in de file. Op een gegeven moment reed het een beetje door, worden we aangehouden door politie! Iedereen de bus uit, want de hele bus moest gecontroleerd worden. Na een tijdje konden we toch weer verder rijden. Maar toen moesten we ook nog eens 45 minuten pauze houden. Niemand had daar natuurlijk behoefte aan na al die stops die al gemaakt waren.
Maar na deze stop konden we dan wel eindelijk beginnen aan de reis naar Parijs. Af en toe nog een file gehad. Uiteindelijk zijn we pas rond 18:30 uur aangekomen in Parijs. We hebben er dus 13 uur over gedaan, terwijl we in de loop van de middag aan zouden komen. Dag 1 al gemist, erg zonde! 21:45 uur moesten we weer bij de bus zijn en rond half 12 kwamen we aan in het hotel. Het hotel was prima, ontbijt was ook best lekker. En toen begon de ellende weer, 9:00 uur reden we naar Parijs, en de rest van de mensen zouden naar Disneyland gaan. Maar de airco deed het niet, in plaats daarvan stond de verwarming aan!! Er was niks aan te doen, hij was gewoon stuk volgens de buschauffeur. Wij waren blij dat we in Parijs eruit mochten, volgens mij zijn heel veel mensen die een dagje Disney hadden gepland toch ook uitgestapt in Parijs omdat de bus niet te doen was! Vanaf hier is alles goed verlopen, en heeft de buschauffeur de bus kunnen maken. Voor de terugreis op zondag was dat erg fijn! Maar alsnog hebben wij van de 3 dagen Parijs 1 volledige dag gemist, aan in de bus zitten. Naar mijn mening kunnen dit soort problemen voorkomen worden door gewoon in de avond en hele nacht te gaan rijden, zodat je echt 3 volle dagen hebt. Ik snap ook niet waarom dat niet is gebeurd, want de files kan je verwachten op een vrijdagochtend in de zomervakantie.
Gewenste Oplossing:
Omdat het ons wel is bevallen verder, alleen dat we het belachelijk vonden dat we er 13 uur over hebben gedaan om in Parijs aan te komen, terwijl het in 6/8 uur kan. En daarbij dus ook nog een dag hebben gemist. Zouden wij tevreden zijn als we een tegoedbon krijgen, zodat we een andere stad kunnen bezoeken, en dan hopelijk de reis wel goed verloopt. Het lijkt mij ook dat jullie als slangenreizen tevreden klanten willen, en dit wat mij mee hebben gemaakt niet normaal is.

