Klacht: programmering

jumpsquat op 19 juli 2014 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 19 juli 2014

Een kijker uit zijn onvrede over de programmering van RTL 4, nadat hij had gerekend op de show van Hans Teeuwen, maar in plaats daarvan de uitzending van "Jongens tegen de Meisjes" zag. Hij vraagt zich af hoe deze verwarring heeft kunnen ontstaan, gezien de eerdere reclame voor Teeuwens show.

Mijn Klacht:

Hallo,

Na weken lang reclame gemaakt te hebben voor de show van Hans Teeuwen op zaterdag avond. Zetten we vol de tv aan om een avondje te lachen. Tot onze grote spijt en ongenoegen. Zien we dat de jongens tegen de meisjes aan de gang is in plaats van Hans Teeuwen.
Ik vraag me dan toch of hoe dit mogelijk is?

Gewenste Oplossing:

Als er aan de programmering voldaan wordt. Dit is niet de eerste keer dat het gebeurt namelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM