Klacht: niet meer ontvangen

fammaes op 16 juli 2014 over ZondagNieuws in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 16 juli 2014

Een klant uit de wijk De Heeg in Maastricht heeft aangegeven geen ZondagNieuws meer te ontvangen op het adres met postcode 6228 CT. Hij verzoekt om opheldering over de reden van deze stopzetting.

Mijn Klacht:

geachte ls

gaarne zou ik van u willen weten waarom wij in de wijk de heeg van maastricht postcode 6228 ct geen zondagsnieuws meer ontvangen .in afwachting van uw antwoord verblijf ik hoogahtend de heer maes

Gewenste Oplossing:

als wijantwoord hebben gekregen .

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZondagNieuws

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZondagNieuws nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM