Klacht: Lidmaatschap volledig opzeggen

giovannidunk op 10 juli 2014 over condoomactie.nl in de categorie Internetshops - Erotiek

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 juli 2014
Status Opgelost
Datum 10 juli 2014

Een klant van condoomactie.nl heeft onterecht een bedrag van 12,95 euro van zijn rekening afgeschreven gekregen, terwijl het lidmaatschap gratis zou zijn. De klant heeft besloten om alle ontvangen producten terug te sturen en weigert te betalen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Condoomactie.nl schreef opeens 12.95 van mijn rekening af. Terwijl ze gratis horen te zijn. Ik ga dus niets betalen en zodoende stuur ik alles terug.

Gewenste Oplossing:

Volledige uitschrijving en geld terug en wellicht excuus

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door condoomactie.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat condoomactie.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM