Klacht: niet bezorgen zaterdagkrant

C. van Leeuwen op 05 juli 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 juli 2014

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft geklaagd over het niet ontvangen van de zaterdagkrant, ondanks een abonnement voor zes dagen per week. De abonnee uit zijn frustratie over de onbetrouwbaarheid van de bezorging en het gebrek aan zekerheid.

Mijn Klacht:

Ik heb een abonnement genomen om zes dagen per week een krant te ontvangen Ik wil niet vol spanning afwachten of er wel een krant wordt bezorgd.

Gewenste Oplossing:

Gewoon verplichtingen nakomen en de krant bezorgen. Van mij wordt verwacht dat ik op tijd betaal.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM