Klacht: klacht geen bezorging produkt van infurn

[email protected] op 01 juli 2014 over infurn.com in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf infurn.com
Status Open
Datum 1 juli 2014

Een klant heeft in januari 2012 een Gerrit T. Rietveld Stoel Zig Zag besteld bij infurn.com, maar het product is nooit geleverd. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice en toezeggingen over de levering, heeft de klant het meubelstuk tot op heden niet ontvangen.

Mijn Klacht:

In januari 2012 een Gerrit T. Rietveld Stoel Zig Zag gekocht bij infurn Nooit geleverd. Wel meermalen klantenservice aan lijn gehad met mooie beloftes maar tot op heden nooit ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Indien netjes je geld bij niet waarmaken order terug wordt betaald,

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over infurn.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over infurn.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM