Klacht: Op kosten jagen bij inchecken

Holiday op 26 juni 2014 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 26 juni 2014

Ryanair wordt beschuldigd van het proberen extra kosten te genereren bij het inchecken voor vluchten. Sinds 8 april is het mogelijk om gratis in te checken, maar alleen zeven dagen voor de vlucht, wat problemen oplevert voor reizigers die langer van huis zijn. Veel klanten kiezen er daarom voor om 40 euro te betalen voor vroegtijdig inchecken, wat als een slimme maar doorzichtige strategie wordt gezien.

Mijn Klacht:

Linksom of rechtsom, Ryanair probeert altijd weer een manier te vinden om de toerist wat extra eurootjes af te troggelen.
Sinds 8 april is daar de incheck truc.
Voorheen kon je heen- en terugvlucht zo’n twee weken voor vertrek inchecken. Boardingpass kwam via de mail, printen en hopla.

Maar nu kun je de optie ‘gratis stoel’ pas aanklikken 7 dagen voor de vlucht. Voor de heenreis no problemos, maar als je twee weken weg bent muchos problemos. Want je zult dus op je vakantieadres bij je e-mail moeten kunnen en ook nog een printer voor handen moeten hebben.
Kortom, wat doen de meeste mensen? Juist, die willen geen gezeur en betalen dus maar 40 euro om NU te kunnen inchecken.
Slim bedacht, maar toch zo doorzichtig. Jammer!

Gewenste Oplossing:

Als Ryanair deze idiote regeling terugschroeft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM