Klacht: Voucher toiletbezoek niet in mogen leveren

marili van grasstek op 29 mei 2014 over Shell in de categorie Tankstations

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Shell
Categorie Tankstations
Status Open
Datum 29 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gaande van Amsterdam naar Apeldoorn over de A1 ter hoogte van Amersfoort bezocht ik een Shell tankstation. ( 26.05.14 om 19.52 uur staat er op mijn kaartje) Kocht een cappuccino en bezocht het toilet. Toen ik echter met mijn 2theloo kaartje bij de kassa, werd mij op een uiterst onvriendelijke manier te verstaan gegeven dat ik dit kaartje niet in kon leveren. Ik snap nog steeds niet helemaal waarom niet, de broodjeszaak was dicht oid, maar ik had gewoon in de shop uit de automaat mijn cappocine gekocht en bij eerdere bezoeken aan een andere shell werd daar helemaal niet moeilijk over gedaan.
Kortom mij wordt gezegd dat ik 0.50 terugkrijg als ik een aankoop doe, ik doe een aankoop en dan krijg ik niets.
Ik snap het niet en als het klopt wat de man zei dan is het een verwarrende situatie.

Gewenste Oplossing:

Ten eerste zag ik graag de 0,50 alsnog teruggeboekt op ING 3441658, maar groter is nog de onvrede over de onvriendelijke manier waarop ik te woord werd gestaan en de onduidelijke situatie, graag zag ik dit opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Shell

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM