Klacht: Op 1 januari 2014 besteld, betaald maar tot nu 5 februari 2014 niet afgeleverd

kthe op 05 februari 2014 over Vanoutlet.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 15 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant Wij hebben uw bestelling opnieuw verzonden en dit keer is het wel op tijd afgeleverd Met vriendelijke groeten Vanoutlet.nl

Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 5 februari 2014

Een klant heeft op 1 januari 2014 een Samsung Galaxy Tab 3 10.1 lederen Flipcase besteld en betaald, maar heeft tot 5 februari 2014 geen levering ontvangen. Na meerdere communicatie met Vanoutlet.nl over vertragingen en een aanpassing van de status naar 'verzonden', bleef de bestelling uit, wat leidde tot frustratie bij de klant. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Op 1 januari 2014 een Samsung Galaxy Tab 3 10.1 lederen Flipcase Zwart besteld en betaald via iDeal. Op 6 januari 2014 heb ik email ontvangen [Helaas is kleur Zwart niet opvoorraad. Deze komt volgende week weer binnen].

Op 19 januari 2014 [Beste, Uw bestelling wordt op Dinsdag afgeleverd. Onze excuses voor het lange vertraging. Wij zullen een extra cadeau toevoegen als dank voor uw geduld-Vanoutlet.nl]

Op 20 januari 2014 [Uw order is aangepast naar de volgende status -Nieuwe status: Verzonden]. Ik heb helemal niks ontvangen tot 28 januari 2014.

Op 29 januari 2014 [Beste, Wij weten niet wat er gebeurd is met sommige zendingen maar het schijnt dat deze niet correct zijn afgeleverd. Tot nu toe hebben wij ongeveer 10 meldingen gehad hierover.Onze excuses voor het vertraging voor u. Wij zullen voor het goeie orde het bestelling zo snel mogelijk opnieuw versturen-Groeten Vanoutlet.nl]

Op 29 januari 2014 [Uw order is aangepast naar de volgende status.Nieuwe status: Klant heeft niet ontvangen]. Op 5 februari 2014 ik heb gebeld maar niemand heeft beantwoord. Ik heb een voicemail bericht achtergelaten.

Gewenste Oplossing:

Flipcase opsturen met spoed of geld retour

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vanoutlet.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vanoutlet.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vanoutlet.nl

Heeft op 15 maart 2014 om 03:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant

Wij hebben uw bestelling opnieuw verzonden en dit keer is het wel op tijd afgeleverd

Met vriendelijke groeten
Vanoutlet.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM