Klacht: Belastingdienst onbereikbaar

[email protected] op 22 januari 2014 over Belastingdienst in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 22 januari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

verkeerde kinderopvangtoeslag gekregen, veel minder dan ik terug had moeten krijgen. Vandaag en gisteren wel 20 keer gebeld maar de lijn wordt steeds verbroken met de mededeling dat het zooo ontzettend druk is en ik op een later tijdstip terug moet bellen. Ik heb er echt een dagtaak aan, dit is zo ontzettend frustrerend!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ze i.e.g een keer die telefoon opnemen en mij, zo als het hoort, te woord staan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM