Klacht: Zus is overleden, zij heeft een account bij Meetic.com

anesbala11@ op 23 september 2013 over Meetic.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 23 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste anesbala11, Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft graag het profiel van uw overleden zus verwijderd te willen zien, om er voor te zorgen dat er ook verder geen afschrijvingen meer zullen plaatsvinden. Ik vind het zeer spijtig om...

Bedrijf Meetic.nl
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 23 september 2013

A.M. Robbe, de zus van de overleden M.E. Robbe, heeft geprobeerd het abonnement van haar zus op Meetic.com op te zeggen, omdat er maandelijks 24,95 euro van haar rekening wordt afgeschreven. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, ontving zij geen reactie. Uiteindelijk is de kwestie opgelost.

Mijn Klacht:

M.E.Robbe, nichname Frub_a_205 heeft een account bij Meetic.com en er wordt iedere maand 24,95 van haar rekening afgeschreven. Ik ben haar zus, A.M. Robbe en haar nabestaande, want zij is helaas overleden op 2 september 2013. Ik probeer haar abonnement op te zeggen, maar het lukt me niet, ik krijg maar geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Mail aan [email protected] dat het account van Frub_a_205, M.E. Robbe, geboren 28 april 1965 is stopgezet en dat er geen bedragen maar van haar rekening worden afgeschreven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Meetic.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Meetic.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Meetic.nl

Heeft op 23 september 2013 om 14:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste anesbala11,

Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft graag het profiel van uw overleden zus verwijderd te willen zien, om er voor te zorgen dat er ook verder geen afschrijvingen meer zullen plaatsvinden.

Ik vind het zeer spijtig om te horen dat u uw zus recentelijk heeft verloren, en ik wil u dan ook condoleren met dit grote verlies.

Ik heb op uw verzoek het profiel van uw zus opgezocht en van de Lexa website verwijderd. Er zullen verder ook geen afschrijvingen meer plaatsvinden. De afschrijving van 20-09-2013 van 24,95 euro heb ik geannuleerd, zodat dit bedrag binnen 4 weken teruggestort zal worden.

Ik hoop u zo voldoende geïnformeerd te hebben, mocht u verder nog vragen hebben kunt u deze via de website stellen. Via de volgende link vindt u de meest gestelde vragen:

http://www.lexa.nl/help/contact_ex_faq_v.php

Staat het antwoord op uw vraag er niet tussen dan heeft u de optie om zelf een vraag te stellen. Onder elke vraag vindt u namelijk de button "Stel een vraag". Ons Customer Care Team zal uw vraag dan binnen 48 uur van antwoord voorzien.

Met vriendelijke groet,

Marieke van het Lexa Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM