Klacht: Ongewenst abonnement

co.velden op 18 september 2013 over Pretium in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Op 18-9-2013 telefonisch contact opgenomen met melder. In gezamenlijk overleg melding opgelost.

Bedrijf Pretium
Categorie Vaste Telefonie
Status Opgelost
Datum 18 september 2013

Een klant meldt dat zijn vader, die niet wilsbekwaam is, misleid is tijdens een telefoongesprek en onterecht een telefoonabonnement heeft afgesloten. De klant vindt het onterecht dat het terugdraaien van het abonnement alleen schriftelijk kan, terwijl de verkoop telefonisch plaatsvond.

Mijn Klacht:

Mijn vader die niet wilsbekwaam is heeft telefonisch een telefoonabonnement aangesmeerd gekregen en is misleid omdat hij dacht dat het gewoon een telefoontje van de KPN is.
Bij het terug willen laten zetten hiervan moet je ineens brieven gaan sturen, terwijl hun het zomaar telefonisch regelen………..MISLEIDING VAN OUDEREN!!

Gewenste Oplossing:

Directe terugroeping van het abonnement met excusus.
Het is voor ons de 2e keer dat wij midden in dit gedoe zitten, 1,5 jaar geleden voor mijn 87 jarige schoonmoeder en nu weer voor mijn vader!! EEN SCHANDE!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pretium in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pretium een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Pretium

Heeft op 18 september 2013 om 14:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 18-9-2013 telefonisch contact opgenomen met melder. In gezamenlijk overleg melding opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM