Klacht: adidas varial mid junior

Kazimiera op 08 september 2013 over Prive Magazine in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Magazines
Status Open
Datum 8 september 2013

Een klant merkt op dat de prijs van de Adidas Varial Mid Junior bij Prive Magazine €5,05 hoger is dan bij Intersport. Hij vraagt zich af of het bedrijf zichzelf uit de markt prijst of dat er een streven naar hogere marges is, en vraagt naar de aanwezigheid van een vastgestelde verkoopprijs.

Mijn Klacht:

koop graag Adidas, maar als ik de schoon bij u zou kopen online ben ik euro 5.05 meer kwijt dan bij intersport? Prijst u uzelf uit de markt of wilt u meer marge?? Bestaat er geen vastgestelde verkoopprijs???

Gewenste Oplossing:

indien ik dit artikel ook kan kopen bij Adidas voor 49,95

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Prive Magazine

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Prive Magazine nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM