Klacht: Waardeloze verandering

Sturm1 op 06 september 2013 over Palm Breweries in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 6 september 2013

Een trouwe consument van Palm Breweries uit zijn onvrede over de recente wijziging in de verpakking en inhoud van de Palm-bierflesjes. De flesjes zijn verkleind van 33 naar 25 centiliter, terwijl de prijs gelijk is gebleven. Daarnaast ervaart hij een verandering in de smaak, wat heeft geleid tot zijn besluit om geen Palm meer te kopen.

Mijn Klacht:

Ik drink al jaren palm.
Ik vond het altijd erg lekker en mijn vrouw haalde voor mij apart altijd een kratje palm zelf drinkt ze wat anders(Goedkoper)nu waren de vorige kratjes leeg en haalde ze van de week weer 2 nieuwe kratjes. Kosten het zelfde maar ineens zijn de flesjes 25 centiliter in plaats van 33 en de prijs gewoon het zelfde. EN het heeft ook niet meer de zelfde heerlijke smaak. Ik dacht dat het misschien psychologies was vanwege de teleurstelling van het kleine flesje en het andere uiterlijk. Maar na even google zie ik overal deze teleurstelling. Hoe kunnen ze dit nu doen. Voor mij geen palm meer moet op zoek naar wat anders.

Gewenste Oplossing:

De oude palm terug gewoon weer 33cl Flesjes en de oude smaak waar ze zo geliefd om zijn.
Nu etiket ok maar verander dan niet je recept.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Palm Breweries

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Palm Breweries nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sturm1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM