Klacht: Aangesmeerde abonement

Corn8 op 22 augustus 2013 over Pretium in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Gebeld met melder op 22 augustus 2013 en opgelost

Bedrijf Pretium
Categorie Vaste Telefonie
Status Opgelost
Datum 22 augustus 2013

Een klant heeft een klacht ingediend over Pretium, omdat zijn vader onder valse voorwendselen een abonnement heeft afgesloten. Hij dacht dat hij met KPN sprak en dat hij een goedkoper abonnement kon krijgen, maar ontdekte later dat hij bij Pretium is terechtgekomen, wat hij absoluut niet wilde. De vader is zeer ontevreden en boos over deze gang van zaken.

Mijn Klacht:

Mijn vader is onlangs een abonement aangesmeerd door Pretium! Hij had de indruk te spreken met KPN waar hij nu een abonement heeft en daar tevreden mee is en absoluut niet weg wilt.
Hij is er op slinkse wijze ingepraat dat hij een goedkoper abonement kan aannemen, naar zijn overtuiging bij KPN. Achteraf gezien is hij een abonement aangegaan bij Pretium, waar hij aboluut niet de bedoeling van heeft! Hij wilt dit ook absoluut niet en is verschrikkelijk kwaad!

Gewenste Oplossing:

Ongedaanmaken van de overstap van KPN naar Pretium zodat alles weer in het oude en vertrouwde hersteld wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pretium in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pretium een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Pretium

Heeft op 22 augustus 2013 om 12:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Gebeld met melder op 22 augustus 2013 en opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM