Klacht: Onherkenbaar

Freek. op 18 mei 2013 over Heineken in de categorie Bier

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Heineken
Categorie Bier
Status Open
Datum 18 mei 2013

Een klant van Heineken uit zijn onvrede over de nieuwe fles en de smaak van het bier. Na veertig jaar trouwe consumptie vindt hij de inhoud niet te vergelijken met eerdere ervaringen en beschrijft het als exportbier dat hij ook op vakantie niet lekker vond. Als gevolg hiervan overweegt hij over te stappen op Jupiler.

Mijn Klacht:

Nieuwe fles ,prima.
maar de inhoud is niet te hachelen.
Ben al 40 jaar een heineken drinker ,maar dit is gewoon export bier,wat ook in vakantie bestemmingen al niet te drinken was.
Stap over op jupiler.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe fles .
Met oude inhoud.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Heineken

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Heineken nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM