Mijn Klacht:
Meetic Boulonge Bill Fr. heeft mij via Visa een rekening gestuurd van €24,95.
Ik weet nergens van.Ik heb niets besteld bij Meetic of wat dan ook. Ik ken het hele bedrijf niet.
Gewenste Oplossing:
Dat zij deze rekening intrekken.
erkidij op 11 april 2013 over Meetic.nl in de categorie Datingsites, klachtmelden
Beste erkidij, ik begrijp uit uw bericht dat er voor u een onbekende afschrijving heeft plaats gevonden die u graag gerestitueerd wilt zien. Graag informeer ik u over het feit dat Meetic het moederbedrijf is waar de websites Lexa en...
Een gebruiker ontving een rekening van €24,95 van Meetic Boulonge Bill Fr. via Visa, terwijl hij geen bestelling bij Meetic had geplaatst en het bedrijf niet kende. Na contact met de klantenservice is de kwestie opgelost.
Meetic Boulonge Bill Fr. heeft mij via Visa een rekening gestuurd van €24,95.
Ik weet nergens van.Ik heb niets besteld bij Meetic of wat dan ook. Ik ken het hele bedrijf niet.
Dat zij deze rekening intrekken.
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Meetic.nl in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Meetic.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 11 april 2013 om 14:36 geantwoord
Beste erkidij,
ik begrijp uit uw bericht dat er voor u een onbekende afschrijving heeft plaats gevonden die u graag gerestitueerd wilt zien.
Graag informeer ik u over het feit dat Meetic het moederbedrijf is waar de websites Lexa en Lexamore onder vallen. Ik heb geprobeerd om met de door u opgegeven gegevens een profiel te achterhalen op de Lexa website maar helaas was dit tevergeefs. Waarschijnlijk heeft u een keer een betaling gedaan voor een 1 maand Full Membership op de Lexa website. Alle memberships op de Lexa website worden automatisch verlengd met 1 maand, mits u dit zelf tijdig annuleert. Dit wordt ook aangegeven op onze betaalpagina en in artikel 4.2 van onze algemene voorwaarden.
Ik heb op dit moment geen inzage in uw gegevens en kan u nu dan ook niet verder helpen. Ik wil u adviseren om contact op te nemen met ons Customer Care Team, en in dit bericht uw gebruikersnaam en e-mailadres te vermelden waarmee u zich op de Lexa website geregistreerd heeft. Tevens zou u een betalingskenmerk kunnen vermelden. Dit kenmerk bestaat uit een PID, TDP of BBT nummer en is terug te vinden bij uw initiële betaling aan Lexa, op uw bankafschriften. Aan de hand van deze gegevens kan uw profiel achterhaald worden.
Ik hoop u zo voldoende te hebben geïnformeerd. U kunt uw gegevens sturen naar ons Customer Care Team via de "Help" link onderaan de website. Hier klikt u op een willekeurige categorie en vervolgens op een willekeurige vraag. Wanneer u dan naar beneden scrolt kunt u op de link "Stel een vraag" klikken. Vervolgens kiest u een categorie waar uw vraag betrekking op heeft en schrijft u uw bericht en klikt op "Bevestigen". Op de volgende pagina klikt u op de knop "Ja" om uw bericht naar ons te verzenden. Wanneer u bent ingelogd op uw profiel ontvangt u hier een bevestiging van. U zult binnen 48 uur een antwoord ontvangen.
Met vriendelijke groet,
Christine van het Lexa Team
Reactie van de melder van de klacht
13 jaren geleden - Beste Christine van het Lexa Team. Met alle respect, maar wanneer ik zeg: "Ik weet nergens van.Ik heb niets besteld bij Meetic of wat dan ook. Ik ken het hele bedrijf niet," dan betekent jouw reactie dat je hier niets van begrepen hebt. Ik heb geen product afgenomen. Ik sta dus niet geregistreerd. Ik heb geen account. Ik kan dus ook niks annuleren. Ik heb geen betalingen gedaan. Het enige wat ik van jullie weet is dat Meetic mij een rekening stuurt. En ik weet dus niet waarom. Jouw antwoord cq behandeling van de klacht is waardeloos, omdat je zegt mij alleen maar te kunnen helpen wanneer ik je mijn bij Lexa geregistreerde gegevens toestuur. Maar die heb ik niet! Als die bestaan, dan hebben jullie die. Let op: Als. Jullie zijn degene die moeten weten waarvoor je de Visacard op naam van Erik van Dijk met €24,95 belast. Dat moet in jullie administratie staan. Met vriendelijke groet, Erik van Dijk Met vriendelijke groet, Erik van Dijk
Reactie van de melder van de klacht
13 jaren geleden - Geachte Lexa team, U heeft er nog steeds niets van begrepen. En U leest niet wat ik geschreven heb. Ik heb nooit een betaling gedaan. Ik ben zelfs nooit naar jullie website gegaan. Ik heb dus nooit iets met jullie te maken gehad. Ben ik nu duidelijk? Of begrijpen jullie zelfs deze taal niet? U zegt mij de klacht voor te leggen bij Uw Customer Care Team, en in dit bericht mijn gebruikersnaam en e-mailadres te vermelden. Maar ik heb U al twee keer verteld dat ik dat niet heb. Is het zo moeilijk om Nederlands te lezen? Het geval is namelijk dat een mij onbekend iemand mijn Visacardgegevens bemachtigd heeft (gestolen dus. Oplichting dus) en daarmee iets bij Meetic Boulonge gedaan heeft. Ik heb inmiddels aangifte hiervan bij de politie gedaan en zou graag willen dat jullie mijn klacht vanaf nu wel serieus nemen en mij daadwerkelijk verder helpen. Geef me dan een emailadres van degene die ik moet benaderen, bijvoorbeeld het emailadres van jullie Customer Care Centre. Met vriendelijke groeten, Erik van Dijk
Reactie van de melder van de klacht
13 jaren geleden - Geachte Christine. Nog één keer voor de duidelijkheid: Naar "Help" gaan op Uw website en naar "Stel Uw vraag" gaan op Uw website werkt dus niet, want ik kan daar helemaal geen vraag stellen. Ik kan enkel kiezen uit standaardvragen, en mijn vraag zit daar niet bij. Als het goed is weet U mijn vraag al. Want die heb ik U al een paar keer verteld. Met vriendelijke groet, Erik van DIjk
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM