Klacht: krant

grietje1947 op 26 maart 2013 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 26 maart 2013

Een klant van het Algemeen Dagblad heeft geklaagd over het ontbreken van de krantbezorging op zaterdag. Deze situatie heeft geleid tot ontevredenheid bij de abonnee, die verwachtte de krant op de gebruikelijke dag te ontvangen. De klacht is goedgekeurd.

Mijn Klacht:

op zaterdag geen bezorging van de krant

Gewenste Oplossing:

als je belt krijg je geen persoonlijk contactik zou graag de krant nabezorgt krijgen en niet dat ik 5 km moet fietsen om alsnog een krant te krijgen
net als de melding dat je nog steeds niet de archos arnova 7h g3 tablet hebt ontvangen waar kan ik naar toe bellen als ik de tablet niet ontvang

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM